11 sie

Co proponuje nam Tempo Finanse?

Jest ósmą pod względem przychodów firmą w 2011 r. Obecnie jeszcze mało osób o niej słyszało, a przecież jak czytamy na ich stronie, z pożyczek Tempo Finanse skorzystało już 80 tys. osób!

Od samego początku mamy problem z pozyskaniem odpowiedniej ilości informacji dotyczących tego parabanku. Strona internetowa nie zachęca, ale załóżmy, że to nie jest najważniejsze, tylko to co oferuje firma. Z tego co udało nam się ustalić, pożyczki w Tempo Finanse są udzielane na podobnej zasadzie jak w Marka SA czy Optimie. Pracownik spółki podpisuje z nami umowę w miejscu naszego zamieszkania. Raty są płacone tygodniowo a więc identycznie jak w Providencie. Parabank rozpoczął działalność w 2004 roku i posiada 17 oddziałów terenowych m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu czy w Gdańsku.

opinie o tempo finanseBrak informacji o kosztach pożyczki w Tempo Finanse

Na stronie parabanku brakuje przykładów i orientacyjnych warunków zobowiązań.  Potrzebne są też dokładne rozdzielenie kosztów. Właściwie oprócz kilku słów o ratach tygodniowych i obsłudze domowej nic więcej nie wiemy.  Mamy tylko informacje o kwocie minimalnej pożyczki, która wynosi od 300 zł a maksymalna do 5 tysięcy złotych. Minimalny czas spłacania długu wynosi 16 tygodni, a może rozciągnąć się do 55 tygodni. Prawdopodobnie osoby zadłużone lub w BIK, także mogą starać się o pieniądze. Nie podano jednak, jakie dokładnie dokumenty są potrzebne.

Opinie o Tempo Finanse

Wiedza na temat tej firmy jest znikoma. Nie możemy też wystawić opinii na temat oferty, jeżeli nie znamy dokładnych propozycji i kosztów. Z pewnością, gdy tylko się dowiemy co nie co więcej – zrobimy aktualizacje niniejszej strony. Prosimy też o kontakt reprezentanta firmy.

—————————-

pomocny ludekJeżeli masz większe dochody, możesz skorzystać z oferty pożyczki w Wierzyciel S.A.

Dodaj komentarz