09 sie

Euro Providus – opinie i oferta pożyczkowa

pozyczki w euro providus

pozyczki w euro providusTrzecią pod względem dochodów firmą, która udziela pożyczek pozabankowych jest działający na terenie południowo-zachodniej Polski, Euro Providus z centralą w Częstochowie. Rosnący zasięg terytorialny parabanku wymaga, abyśmy mu przyjrzeli bardziej uważnie.


Jak dowiadujemy się, z krótkiej historii, firma powstała w 2006 r., co oznacza, że na rynku działa zaledwie 6 lat. Przez ten czas zdołała już rozbudować swoje oddziały regionalne. Obecnie jest ich 12 czyli, tyle samo co Profi Credit. Z większych miast, gdzie znajdują się oddziały parabanku należy wymienić Kraków, Łódź czy Op0le. Poza tym z usług firmy mogą skorzystać mieszkańcy Częstochowy, Zawiercia, Bełchatowa, Świdnicy, Chrzanowa, Kalisza, Wadowic, Kłodzka i Krotoszyna.

Jakie pożyczki proponuje Euro Providus?

Od samego początku mamy problem z ofertą tej firmy. W przeciwieństwie do konkurencji, nie mają na swoich dwóch stronach internetowych, symulacji pożyczki na rzeczywistym przykładzie.  Parabank z pewnością oferuje pożyczki dla osób widniejących w BIK. Działa na takiej samej zasadzie jak Provident, czy Bocian Pożyczki. Przedstawiciel Euro Providus umawia się na spotkanie i podpisanie umowy pożyczki w miejscu zamieszkania klienta. Firma jest w stanie udzielić nam gotówki od 300 zł do nawet 5 tys. złotych. Decyzja o przyznaniu pieniędzy następuje przeważnie w ciągu 24 godzin. Parabank nie wymaga też zgody małżonka czy podżyrowania.  Za przyjazdy pracowników i odbiór pieniędzy będziemy musieli jednak zapłacić odpowiednio więcej, co jest wliczone w koszt pożyczki.

Termin spłaty pożyczki

Podobnie jak Provident, raty zobowiązania spłacamy tygodniowo (26, 39, 52 tygodni).  Mamy też możliwość wybrania dnia spłaty długu, czyli termin, kiedy pracownik firmy przyjedzie odebrać pieniądze.

opinie o euro providusOpinie o Euro Providus

Internauci na forach dyskusyjnych zostawiają opinie od skrajnie negatywnych, po pozytywne. Nam brakuje osobiście pewnych ułatwień w doborze pożyczki już po wejściu na stronę. Taką możliwość ma Provident, czy w mniejszym stopniu Profi Credit.

————————————–
pomocny ludekKoniecznie przeczytaj co proponuje Tobie Optima !

2 thoughts on “Euro Providus – opinie i oferta pożyczkowa

Dodaj komentarz