12 sie

Eurocent – opinie, formalności i koszty

Eurocent

Parabank od kilku lat z powodzeniem udziela zobowiązań na południu Polski. Proponuje też w swojej ofercie dwa rodzaje pożyczek – gotówkowych i bez BIK.

Każda z nich jest skierowana do dwóch różnych grup klientów. Nas interesują naturalnie te bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej. Eurocent, to spółka działająca na polskim rynku od 2004 roku.  Na dzień dzisiejszy firma posiada cztery oddziały we Wrocławiu, w Bielsko-Białej, Krakowie i Rzeszowie. Jak dowiadujemy się na stronie internetowej obecnie firma działa na terenie południowych województw w tym także i w łódzkim. Z oferty firmy skorzystało już ponad 20 tysięcy osób. Co ciekawe, Eurocent S.A. nie ogranicza się tylko do udzielania pożyczek, ale też proponuje własne karty płatnicze czy programy płatnicze.

Warunki otrzymania pożyczki w Eurocent S.A.

W pierwszej kolejności trzeba skorzystać z gotowego formularza na oficjalnej stronie internetowej firmy lub skontaktować się z konsultantem na numer tel. 663 225 225 lub 12 348 08 08 . Po wypełnieniu wniosku powinniśmy poczekać na kontakt od przedstawiciela firmy. Parabank wymaga od swoich klientów dowodu osobistego,  zaświadczenie o dochodach albo wypełnienia deklaracji  na blankiecie  Eurocent. Trzeba mieć ukończone 21 lat.

Jak czytamy na stronie firmy, osoby figurujące w BIK też mogą starać się o pożyczkę, ale tylko do 550 złotych z jednorazowym terminem spłaty po 4 tygodniach.

Etapy przyznawania pieniędzy

Eurocent proponuje dwie formy otrzymania gotówki. Jedną z nich pakiet Bezpieczny Komfort, która jest niczym innym, jak obsługą klienta w miejscu zamieszkania. Podobnie działa Provident czy Marka S.A. W tej opcji wszelkie formalności związane z pożyczką podpisujemy w domu, a pierwszą ratę będziemy musieli zapłacić tydzień po podpisaniu umowy. Najniższa kwota zobowiązania, o którą możemy się starać wynosi już 200 zł, a najwyższa 2000 tysiące złotych. Decyzję otrzymujemy w ciągu 48 godzin.  Okres spłaty zależy od wysokości pożyczonej kwoty.

Na stronie Eurocent S.A. znajdziemy prosty kalkulator pożyczki. Dzięki niemu możemy poznać całkowity koszt zobowiązania.  Jak wiemy z wcześniejszej informacji, firma dla osób z BIK-iem proponuje makymalnie 550 zł pożyczki.  Sprawdziliśmy więc, jak wygląda koszt tego długu.

pozyczka bez bik w eurocent

źródło: http://www.eurocent.pl/kalkulator-pozyczkowy

Warto zapamiętać, że zgodnie z zasadami w parabanku, kwotę tą musimy oddać jednorazowo w całości. Dla niektórych osób mogą to być zbyt wygórowane wymagania. Zatem w pierwszej kolejności powinniśmy dokładnie zapytać się konsultanta lub pracownika firmy o dokładne warunki umowy.

Opinie o Eurocent

Okazuje się, że przypadku tej firmy, wiele osób podkreśla jakość obsługi. Na forach często się podkreśla, że parabank ten jest sprawdzony. Negatywne opinie są sporadyczne.

————————–

pomocny ludekJeżeli interesują cie pożyczki z krótkim terminem spłaty, warto dowiedzieć się, co proponuje Ekspres Kasa.

Dodaj komentarz