12 sie

Gros Kapitał – opinie i pożyczki prosto z Wielkopolski

Firma, którą pragniemy Państwu przedstawić działa na podobnej zasadzie jak Provident czy Bocian Pożyczki. Co ma w swojej ofercie Gros Kapitał?

Spółka powstała w 2004 roku i do tej pory działa na terenie 4 województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Centrala firmy znajduje się w Książu Wielkopolskim. W rankingu przychodów za rok 2011 zajęła wysokie 10 miejsce.

Zasady przyznawania pożyczki w Gros Kapitał

pozyczki w gros kapital

Niestety, na oficjalnej stronie nie znaleźliśmy żadnych konkretnych informacji. Z tego co możemy przeczytać wynika, iż spółka proponuje zobowiązania w wysokości od 300 zł do 6 tys. złotych. Decyzję o przyznaniu pieniędzy otrzymamy w ciągu 24 godzin. Tak jak w innych parabankach mamy dwie możliwości otrzymania gotówki. Pierwszą jest tzw. pakiet gotówkowy z obsługą klienta w domu. Jak pewnie się Państwo domyślacie, pracownik Gros Kapitał przyjeżdża do naszego domu, gdzie podpisujemy z nim umowę. Mamy w takim wypadku możliwość wyboru terminu jak i częstotliwości spłaty długu, w tygodniowych lub miesięcznych ratach. Wariant domowy jest bardzo wygodny, gdyż wszelkie formalności załatwia przedstawiciel spółki. Całkowity koszt pożyczki, jest analogicznie wyższy niż w innym wariancie. Osoby widniejące w BIK też mogą starać się o pieniądze.

Drugą opcją jest pakiet przelew bez obsługi. W takim wypadku pożyczkę otrzymujemy na konto, a wszelkie terminy rat musimy osobiście dopilnować.  Niewątpliwą zaletą z kolei jest niższa rata niż przypadku pakietu gotówkowego.

Aby otrzymać gotówkę w pierwszej kolejności powinniśmy zadzwonić pod numer telefonu 61 282 11 05 lub 500 150 810, albo wysłać sms-a. Jest jeszcze możliwość wypełnienia krótkiego formularza na oficjalnej stronie Gros Kapitał.

———————-

pomocny ludekInną firmą, której oferta szybkiej gotówki może Ciebie zainteresować to Eurocent.

One thought on “Gros Kapitał – opinie i pożyczki prosto z Wielkopolski

Dodaj komentarz