16 gru

Propozycje dla osób zadłużonych

Z przyczyn często od ciebie nie zależnych nie spłaciłeś na czas kredytu. Bank domaga się odsetek oraz spłacenia długu. Ale jest jeszcze szansa, aby spłacić zadłużenie. W tym celu możesz zaciągnąć pożyczki dla zadłużonych.

Od jakiegoś już czasu jesteś w BIK. Niestety banki odmawiają ci pożyczenia nawet najmniejszej gotówki. Twój bank nie zgadza się nawet na kredyt konsolidacyjny. Co zrobić? Rozwiązaniem są pożyczki dla zadłużonych. W tym celu warto rozejrzeć za tym co proponują tzw. parabanki. Są to firmy, które nie są bankami, ale ich celem jest udzielanie pożyczek. W każdym mieście z pewnością znajdziecie firmy kredytowe. W każdym wypadku potrzebny będzie dowód osobisty. Prawie zawsze parabanki potrzebują dokumentu z twoim stałym dochodem miesięcznym. Jeżeli takiego nie posiadasz twoje szansę na otrzymanie pożyczki maleją.

Artykuł jest własnością serwisu pozyczkibezbik.biz.pl

Pożyczki dla zadłużonych mają różne zamiennie używane hasła. Nie daj się jednak na nie nabrać. “Pożyczki bez BIK”  czy “Pożyczki bez zaświadczeń” są często kosmicznie oprocentowane. Za nim zdecydujesz na pożyczkę dobrze przeanalizuj czy cię na nią stać.  Parabanki bardzo chętnie dadzą ci pożyczki od ręki, ale w wypadku gdy będziesz dla nich wiarygodnym klientem. Co ciekawe nawet Provident,  chyba najbardziej znana instytucja parabankowa sprawdza swoich potencjalnych pożyczkobiorców. Nie warto więc oszukiwać i ukrywać poprzednich zadłużeń.

W Internecie po wpisaniu hasła “pożyczki dla zadłużonych” nie znajdziecie wiele firm, które oferują tego rodzaju produkty.  Pierwszy z nich to VIASMS, która oferuje pożyczki na sms. Z kolei Powszechny Dom Kredytowy preferuje pożyczki na samochód. Nawet do 100 tys. zł.  Dobrym rozwiązaniem jest przyjrzeć się ofercie Kasy Stefczyka, gdzie jest aktualna promocja nowej pożyczki.

Odmowa w banku bo jesteś zadłużony?

To przykre uczucie, kiedy z każdego banku jesteśmy odsyłani z kwitkiem. Głównym powodem są nasze niespłacone w terminie, wcześniejsze zobowiązania. Pracownik banku z pewnością delikatnie nam powie, że musimy w pierwszej kolejności spłacić zadłużenie. No właśnie, łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić!

Są jednak sposoby, aby to zmienić. W pierwszej kolejności powinniśmy zrobić swoisty rachunek sumienia. Przejrzeć rachunki oraz nasze wydatki. Jeżeli jesteśmy wstanie zrezygnować z pewnych wydatków – słodyczy, jedzenia na mieście – zróbmy to. Nie róbmy oszczędności gwałtownie, bo to do niczego nie prowadzi.  Spłaćmy najpierw najmniejszą pożyczkę, która zalega. Starajmy się nie doprowadzać do sytuacji, gdy firmy pożyczkowe zaczną wysyłać do nas monity, gdyż to podnosi całkowity koszt długu.

Najlepiej przedstawić sytuacje najbliższym. Jeżeli wśród nich są osoby, które mogą ci pomóc – poproś o pomoc.

Jestem zadłużona w BIK gdzie ratunek?

co zrobić gdy jestem w bikZacznij od SKOK-u w twoim mieście. Jeżeli jednak otrzymasz odmowę – nie załamuj się! Zadzwoń do najbliższego oddziału Providenta czy Bocian Pożyczki. Parabanki te dają pewien kredyt zaufania nowym klientom i są w stanie udzielić nam pożyczkę dla zadłużonych. Przedstaw sytuacje przedstawicielowi firmy. Nie wahaj się i pytaj o wszystko, także o warunki spłaty.

Nigdy jednak nie zgadzaj się na pożyczki pod zastaw nieruchomości! W przypadku braku spłaty tracimy to co najcenniejsze – nasz dom!

Pamiętajmy o zdrowym rozsądku. Dzięki niemu unikniemy przykrych konsekwencji w przyszłości.

————————————-
pomocny ludekMoże Ciebie zainteresuje:

Zestawienie najbardziej znanych firm pozabankowych w Polsce, w tym Provident, Bocian Pożyczki czy Profi Credit.

Dodaj komentarz