26 sie

Prometeusz Pożyczki – oferta, opinie i czy warto?

Pomarańczowe logo ze słonikiem z pewnością widziało już wiele osób. „Prometeusz Kredyty Sp. z.o.o.” z centralą w Kielcach już od kilku lat oferuje produkty gotówkowe. Co proponuje nam klientom i na jakich warunkach?


Parabank posiada obecnie 23 biura m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Łodzi. Wszystkie miasta wraz z danymi teleadresowymi znajdziecie Państwo na dołączonej do artykułu poniższej ilustracji.

oddziały prometeusz pożyczki

Firma jak łatwo zauważyć działa na terenie całego kraju. W swojej działalności nie ogranicza się tylko do pożyczek, ale oferuje także ubezpieczenia i odzyskiwanie należności. Nas naturalnie interesują szybkie zobowiązania finansowe dostępne od ręki.

Warunki pożyczki w Prometeusz

warunki pozyczki w prometeuszOd razu przejdziemy do rzeczy. Strona internetowa firmy nie prezentuje się ciekawie. Mamy kilka odnośników do interesujących nas produktów. Osoby, które za nim biorą pożyczki chcą dowiedzieć się o spółce – z jej strony nie dowiedzą nic konkretnego. Oprócz wymienionych biur, w informacjach o Prometeusz przeczytamy tylko piękne słowa, o misji i współpracy. Być może to podoba się paru osobom, jednak nas interesują konkretne wiadomości.

Po kliknięciu na stronie głównej w obrazek z „chwilową pożyczką” przejdziemy do oferty parabanku. Niestety, tak jak w przypadku informacji o firmie, tak w przypadku zobowiązań za dużo się nie dowiemy. Prometeusz proponuje pożyczki od 50 do 500 złotych. Na tym etapie nic nam nie mówi hasło „korzystne oprocentowanie„. Prosimy więc pracowników Prometeusza o rozwinięcie tej myśli. Z kolei minimum formalności oznacza, że parabank podchodzi do każdego klienta indywidualnie i osoby widniejące w BIK też mogą starać się o gotówkę. Warto podkreślić, że firma zadeklarowała się, że nie sprawdzi twojej historii kredytowej. Dla emerytów i rencistów oraz osób ze stałymi dochodami miesięcznymi proponuje praktycznie pieniądze od ręki. Szczegóły oferty możemy się dowiedzieć wypełniając na stronie formularz lub dzwoniąc na numer 0 801 000 606.

W przeciwieństwie do Providenta czy „Bocian Pożyczki„, firma bazuje w głównej mierze na swoich biurach. Czyli nie otrzymamy pieniędzy podpisując umowę w domu z przedstawicielem firmy, tylko w oddziale.

opinie o prometeusz pozyczkiOpinie o Prometeusz Pożyczki

Na chwilę obecną pisania tej recenzji nie otrzymaliśmy od Państwa żadnych opinii o tej firmie. Brakuje też komentarzy na najbardziej popularnych forach kredytowach. Wnioskujemy jednak, że firma nie wywołuje skrajnie negatywnych głosów, gdyż wtedy byśmy z pewnością mogli takowe odnaleźć na forach.

Dodaj komentarz