27 wrz

Rusza nasz blog ekspercki

rusza blog na pozyczkibezbik.biz.pl

rusza blog na pozyczkibezbik.biz.plW odpowiedzi na mnóstwo Państwa pytań na kontakt e-mail postanowiliśmy na stronie stworzyć dział blogowy. W przeciwieństwie do stałych działów, gdzie staraliśmy się opisać jak najbardziej dokładnie propozycje parabanków, to właśnie tutaj zamierzamy relacjonować na bieżąco wydarzenia w sektorze pozabankowym.

Blog udostępniliśmy panu Kamilowi Kondel, który z wykształcenia jest dziennikarzem. Do tej pory z powodzeniem działał w branży finansowej, umieszczając wiele informacji na portalach, których naczelną misją jest dziennikarstwo obywatelskie – czyli dzielenie się wiedzą.

To właśnie w tym miejscu dowiedzą się Państwo, co zmieniło się w branży. Kto zaproponował nowe propozycje i czy warto z nich skorzystać.  Planujemy na bieżąco opisywać wydarzenia medialne, w tym sprawę Amber Gold, która niestety rzuca zły cień na całą branże pozabankową. Mamy nadzieję, że informację zawarte na blogu, będą przez Was komentowane i od czasu do czasu pojawi się tutaj gorąca dyskusja.

Dodaj komentarz